10Gb/s: XFP (RoHS Compliant)

Vytisknout

10GbsXFP_miniTransceivery typu XFP (eXtended small Form Pluggable) jsou výměnné optoelektronické moduly pro 10 gigabitové aplikace (10Gbps Ethernet, SDH STM-64, 10Gb Fiber Channel), které umožňují podle potřeby zvolit požadovaný typ a výkon optického laseru a citlivost přijímače.

  • V souladu s 10GFC 1200-MX-SN-1 Fiber Channel, Std
  • V souladu s IEEE 802.3ae 10BGBASE-SW/SR, -LW/LR, -EW/ER, -ZW/ZR Ethernet Std.
  • Vlnová délka: 850nm, 1310nm, 1550nm
  • V souladu s XFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Konektor: Duplex LC konektor
  • Diferenční CML výstupy a CML vstupy
  • Diferenční PECL reference click input
  • 1/64 transmitter rychlosti přenosu
  • Indikátor zjištění TTL signálu
  • Připojení bez potřeby vypnutí systému (Hot pluggable)
  • Produkt využívající laser třídy jedna, je v souladu s EN60825-1
  • 8Gbps, 8x Fiber Channel je také k dispozici
  • >> Manufacturer's website
  • >> Na objednávku
10GbsXFP 

Technické informace

Katalogové číslo Rychlost přenosu dat
(Gbps)
Vlnová délka/
Zdroj světla
Typ média Dosah Výkon TX
(dBm)
RX Sens
(dBm)
Teplota
(oC)
Napětí Poznámka
TN7K-MX3-85-C 10 850nm LC 300m ** -1 ~ -7.1 -9.9 0 ~ 70 3.3V 10G-SR/SW
TN7K-S10-13-C 10 1310nm LC 10km +0.5 ~ -6 -14.4 0 ~ 70 3.3V 10G-LR/LW
TN7K-S40-15-C 10 1550nm LC 40km +2 ~ -1 -16 0 ~ 70 3.3V 10G-ER/EW
TN7K-S80-15-C 10 1550nm LC 80km +4 ~ 0 -23 0 ~ 70 3.3V 10G-ZR/ZW
TN7K-TX1-00-C 10 --- Copper 15 m --- --- 0 ~ 70 3.3V    

* : 21m/OM1 Fiber ; 50m/OM2 Fiber ; 150m/OM3 Fiber
** : 33m/OM1 Fiber ; 82m/OM2 Fiber ; 300m/OM3 Fiber
Použitelný i při průmyslových teplotách.

Aplikace

Aplikace jde využít pro Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SDH / SONET, CWDM a Fiber Channel

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE