10Gb/s: SFP+

Vytisknout

10GbsSFPplus_miniSFP+ je nejnověji definovaný standard (r. 2006). Oproti SFP má však rychlejší datovou sběrnici i lepší stínění proti elektromagnetickým rušením a je tak určen hlavně pro vysokorychlostní aplikace.

  • V souladu s IEEE 802.3ae 10BGBASE-SW/SR, -LW/LR Ethernet Std.
  • Vlnová délka: 850nm, 1310nm
  • V souladu s SFF 8472 diagnostickým monitorovacím rozhraním
  • Konektor: Duplex LC konektor
  • Diferenční LVPECL vstupy a CML výstupy
  • Diferenční PECL reference click input
  • Napájení: 3.3V
  • Indikátor zjištění TTL signálu
  • Připojení bez potřeby vypnutí systému (Hot pluggable)
  • Produkt využívající laser třídy jedna, je v souladu s EN60825-1
  • 8Gbps, 8x Fiber Channel je také k dispozici
  • >> Manufacturer's website
  • >> Na objednávku
10GbsSFPplus

Technické informace

Katalogové číslo Rychlost přenosu dat
(Gbps)
Vlnová délka/
Zdroj světla
Typ média  Dosah Výkon TX
(dBm)
RX Sens
(dBm)
Teplota
(oC)
Napětí Poznámka
TNAK-MX3-85-C 10 850nm LC 300m** -1 ~ -7.1 -9.9 -10 ~ 70 3.3V 10G-SR/SW
TNAK-S10-13-C 10 1310nm LC 10km +0.5 ~ -6 -14.4 -10 ~ 70 3.3V 10G-LR/LW
 

* : 21m/OM1 Fiber ; 50m/OM2 Fiber ; 150m/OM3 Fiber
** : 33m/OM1 Fiber ; 82m/OM2 Fiber ; 300m/OM3 Fiber
Použitelný i při průmyslových teplotách.

Aplikace

Aplikace jde využít pro Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SDH / SONET, CWDM a Fiber Channel

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE