10Gb/s: XENPAK

Vytisknout

10GbsXenpak_miniXENPAK je technický standard optických vložných transceiverů. XENPAK moduly jsou navrženy pro 10Gb ethernet dle normy IEEE 802.3ae. Tento typ modulu začal být okamžitě používán výrobci hi-end přepínacích technologií a dnes je již běžně nasazován na páteřních spojích.

  • V souladu s 802.3ae 10BGBASE-SR, -LR, -ER, -ZR Ethernet Std.
  • Vlnová délka: 850nm, 1310nm, 1550nm
  • V souladu s XENPAK Multi-Source Agreement (MSA)
  • Konektor: Duplex SC konektor
  • Diferenční LVPECL vstupy a CML výstupy
  • Diferenční PECL reference click input
  • 1/64 transmitter rychlosti přenosu dat
  • Indikátor zjištění TTL signálu
  • Připojení bez potřeby vypnutí systému (Hot pluggable)
  • Produkt využívající laser třídy jedna, je v souladu s EN60825-1
  • >> Manufacturer's website
  • >> Na objednávku
10GbsXenpak

Technické informace

 

Katalogové číslo Rychlost přenosu dat
(Gbps)
Vlnová délka/
zdroj světla
Typ média Dosah Výkon TX
(dBm)
RX Sens
(dBm)
Teplota.
(oC)
Napětí Poznámka
TN8K-MX3-85-C 10 850nm SC 300m** >-4.3 -7.5 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-SR/SW
TN8K-S10-13-C 10 1310nm SC 10km >-5.2 -10.3 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-LR/LW
TN8K-S40-15-C 10 1550nm SC 40km >-1.7 -11.3 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-ER/EW
TN8K-S80-15-C 10 1550nm SC 80km >0 -24 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-ZR/ZW

* : 21m/OM1 Fiber ; 50m/OM2 Fiber ; 150m/OM3 Fiber
** : 33m/OM1 Fiber ; 82m/OM2 Fiber ; 300m/OM3 Fiber
Použitelné i při průmyslových teplotách.

Aplikace

Aplikace jde využít pro Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SDH / SONET, CWDM a Fiber Channel

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE