10Gb/s: X2

Vytisknout

10Gbsx2_miniX2 je definovaný standard z roku 2003, který vychází z MSA XENPAKu. Liší se však tím, že optický transceiver X2 má menší rozměry (přibližně poloviční). Standardně je osazen SC duplexním konektorem. Je optimalizovaný pro 802.3ae Ethernet, 10Gigabit Fiber Channel, SDH STM-64, ITUT G.709 a jiné 10Gbps aplikace.

  • V souladu s Fiber Channel Std.
  • V souladu s SDH STM-1, SONET OC-3 Std.
  • Kompatibilní s Industry Std. Small From Pluggable (SFP) MSA
  • Vlnová délka: 1270nm ~ 1610nm
  • Rychlost přenosu: 155Mbps, 1.25Gbps, 2.67Gbps multi-rate
  • Power Margin: 20dB, 24dB, 27dB, 30dB
  • Napájení: 3.3V
  • Konektor: Duplex LC konektor
  • Připojení bez potřeby vypnutí systému (Hot pluggable)
  • Produkt využívající laser třídy jedna, je v souladu s EN60825-1
  • DDM (Digital Diagnostic Monitoring) funkce kompatibilní s SFF 8472
  • GBIC je také k dispozici
  • >> Manufacturer's website
  • >> Na objednávku
10Gbsx2

Technické informace

Katalogové číslo Rychlost přenosu dat
(Gbps)
Vlnová délka/
Zdroj světla
Typ média Dosah Výkon TX
(dBm)
RX Sens
(dBm)
Teplota
(oC)
Napětí Poznámka
TN9K-MX3-85-C 10 850nm SC 300m** >-4.3 -7.5 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-SR/SW
TN9K-S10-13-C 10 1310nm SC 10km >-5.2 -10.3 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-LR/LW
TN9K-S40-15-C 10 1550nm SC 40km >-1.7 -11.3 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-ER/EW
TN9K-S80-15-C 10 1550nm SC 80km >0 -24 0 ~ 70 3.3 / 5V 10G-ZR/ZW

 

 

 

 

* : 21m/OM1 Fiber ; 50m/OM2 Fiber ; 150m/OM3 Fiber
** : 33m/OM1 Fiber ; 82m/OM2 Fiber ; 300m/OM3 Fiber
  Použitelný i při průmyslových teplotách.

Aplikace

Aplikace jde využít pro Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SDH / SONET, CWDM a Fiber Channel

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE