8Gbps: 8x Fiber

Vytisknout

8Gbps8xFiber_mini8Gbps: 8xFiber modul

 
8Gbps8xFiber

Technické informace

Katalogové číslo Rychlost přenosu dat
(Gbps)
Vlnová délka/
Zdroj světla
Typ média Dosah Výkon TX
(dBm)
RX Sens
(dBm)
Teplota
(oC)
Napětí Poznámka
TN7H-MX3-85-C 8 850nm LC 300m * -1.5~-8.2 -12.5 0 ~ 70 3.3V 8G-SR/SW
TN7H-S10-13-C 8 1310nm LC 10km 0 ~ -8 -13.8 0 ~ 70 3.3V 8G-LR/LW
TN7H-S40-15-C 8 1550nm LC 40km +5 ~ +1 -16 0 ~ 70 3.3V 8G-ER/EW
TN7H-S80-15-C 8 1550nm LC 80km +4 ~ 0 -23 0 ~ 70 3.3V 8G-ZR/ZW
TNAH-MX1-85-C 8 850nm LC 150m * -2~-8.2 -12.5 0 ~ 70 3.3V 8G-SR/SW
TNAH-S10-13-C 8 1310nm LC 10km 0 ~ -8 -15 0 ~ 70 3.3V 8G-LR/LW
 

 

 

 

 

* : 21m/OM1 Fiber ; 50m/OM2 Fiber ; 150m/OM3 Fiber
** : 33m/OM1 Fiber ; 82m/OM2 Fiber ; 300m/OM3 Fiber
Použitelný i při průmyslových teplotách.

Aplikace

Aplikace jde využít pro Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SDH / SONET, CWDM a Fiber Channel

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE