ONT -->> GPON 952

Vytisknout

ont_952_miniProdukty ONT se využívají pro síťové zakončení. Produkt GPON ONT 952 je typu SFU (Single Family Unit).

  • SFU (Single Family Unit) typ ONT s 1 Gigabit Ethernet uživatelským rozhraním pro FTTH aplikace 
  • Plně kompatibilní s ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3 a G.984.4  
  • Podporuje průtoky až 1.244Gbps pro upstream s vlnovou délkou1310nm a 2.488Gbps pro downstream s vlnovou délkou 1490nm
  • OMCI kompatibilní s ITU-T G.984.4  
  • Podpora IGMP snooping pro IPTV služby
  • >> Manufacturer's website
  • >> Produkt můžete koupit zde kos
ont_952

Technické informace

Uživatelské rozhraní (UNI)


GPON rozhraní (ANI)


Ethernet funkce

System Management

LED indikace

Rozměry & Provozní podmínky

Certifikace

Aplikace

aONT_952

Ke stažení


Datasheet ke stažení: ZDE