ONT -->> GPON 958v

Vytisknout

ont_958v_miniProdukty ONT se využívají pro síťové zakončení. Produkt GPON ONT 958v je MDU (Multi-Dwelling Unit) typu ONT s 8 Fast Ethernet a 8 VoIP

  • MDU (Multi-Dwelling Unit) typ ONT s 8 Fast Ethernet a 8 VoIP 
  • Uživatelské rozhraní pro FTTB aplikace 
  • Plně kompatibilní s ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3 a G.984.4 
  • Podporuje průtoky až 1.244Gbps pro upstream s vlnovou délkou 1310nm a 2.488Gbps pro downstream s vlnovou délkou 1490nm 
  • OMCI kompatibilní s ITU-T G.984.4 
  • Podpora IGMP snooping pro IPTV služby 
  • Podpora VoIP telefonie pro H.248, SIP*, MGCP* protokol
  • >> Manufacturer's website
    >> Produkt můžete koupit zde kos

ont_958v

Uživatelské rozhraní

  • 8 x 10/100 Ethernet rozhraní
  • 8 x FXS rozhraní

Ethernet L2 funkce

  • 802.1D přemostění a učení
  • Podpora MAC address learning s 512 položkami
  • Podpora MAC MAC address learning omezeného UNI portem
  • Podpora MAC address learning filtru
  • Podpora egress rate limitu UNI portem
  • Learning table aging time setting
  • Q-in-Q konfigurovatelný k poklesu double-tagged paketům na upstreamu
  • Podpora 8 prioritních front na port
  • Podpora s v1/v2 IGMP snooping a IGMP proxy

System Management

  • Podpora uživatelsky přívětivého rozhraní CLI na rozhraní RS232 
  • Podpora TELNET funkcí
  • Firmware upgrade skrz FTP nebo TFTP

QoS Management

  • IEEE 802.1p & DSCP
  • Podpora SPQ
  • Broadcast storm control
  • Omezování rychlosti na port

Hlasové funkce

  • MEGACO (SIP & MGCP je volitelný)
  • Kodeky: G.711a/u, G.723.1, G.726, G.729
  • Silence suppression & detection
  • CNG & VAD, Echo cancellation
  • Pokročilé funkce volání: Přidržení hovoru /Čekání /Přesměrování /Přepojení...atd.
  • DTMF podpora in-band & out-band relay (RFC-2833)
  • DTMF & Bellcore & ETSI & calling name
  • T.30 & T.38 FAX
  • Upozornění na čekající zprávu, Hot-line & warm-line
  • PSTN lifeline

LED indikace

  • PWR, PON ALM, PON LNK, VoIP SYS, PSTN, LAN1~8, FXS1~8

Rozměry & Provozní podmínky

  • 245mm(Š) x 200mm(H) x 60mm(V)
  • Provozní teplota: 0oC ~ 50oC
  • Uskladnění: -10oC ~ 70oC
  • Relativní vlhkost: Až 95% (nekondenzační)
  • Napájení: Externí napájecí adaptér, 12VDC
     

Certifikace

  • CE Marking
  • EN60950

 * Typ protokolu uveďte při objednávce

  • GPON ONT MDU řešení pro FTTB aplikace
  • Podpora 8FE + 8VoIP rozhraní, což je ideální řešení pro poskytování přístupu k internetu a Voice přes IP služby
  • Podpora IGMP snooping funkce pro IPTV služby

a_ont_958v


Datasheet ke stažení: ZDE