ENTU 762F/G

Vytisknout

ENTU (Ethernet Network Termination Unit) Série 762 je Ethernetové síťové zakončení plně spravované místně i vzdáleně včetně média konvertoru mezi Ethernet a Optickými (Fiber) rozhraními pro vzdálenosti do 40ti km. V této sérii jsou dostupné 2 modely: ENTU 762G s gigabitovým přenosem a ENTU 762F se 100 megabitovým přenosem.  

 

ENTU (Ethernet Network Termination Unit)

Série 762 je Ethernetové síťové zakončení plné spravované místně i vzdáleně včetně média konvertoru mezi Ethernet a Optickými (Fiber) rozhraními pro vzdáleností do 110ti km. V této sérii jsou dostupné 2 modely: ENTU 762G s gigabitovým přenosem a ENTU 762F se 100 megabitovým přenosem

ENTU 762G je kompaktní menežovatelý Gigabitový Ethernet Media konvertor pro konverzi: twisted-pair na fiber-optic. Je plně v souladu se standarty IEEE802.3z a IEEE802.3ab pro Gigabit Ethernet sítě. Tyto konvertory mohou být použity jako samostatné jednotky nebo jako moduly 19 palcové roštové skříně.

Se zařízením ENTU 762G lze prodloužit propojení Gigabitového Ethernetu se standardem 1000Base-SX nebo 1000Base-LX až na vzdálenost 40km.

ENTU 762F je samostatný menežovatelný Media konvertor (100Base-FX to 10/100base-T), navržen pro splnění požadavků vysoké přenosové rychlosti pro pracovní skupiny, jež vyžadují expanzi Fast Ethernetových sítí. Je používán pro prodloužení vzdálenosti mezi dvěma Ethernet Twisted-pair jednotkami přes optický kabel, bez jakékoliv degradace přenosu až do vzdálenosti 110ti km.

Jedinečnost série ENTU

Kategorie

Tainet ENTU

Konvertory

Enterprice
Switch

Konektivita/konverze

Ano

Ano

Ano

Správa přes web

Ano

Ne

Ano

OAM a Loopbacks

Ano

Ne

Ne

Low on CAPEx

Ano

Ano

Ne

Charakteristika:

ENTU 762F:

  • IEEE 802.3/802.3u Auto-Negotiation function
  • IEEE 802.3x flow control
  • IEEE 802.3Q tag VLAN
  • Support Bandwidth control and Q-in-Q VLAN
  • Support 802.3ah OAM and TS1000 OAM
  • Ethernet transmit up to 100 meters using Cat-5 UTP cable
  • Ethernet transfer rate for 100Base-TX is at least 148800 packet per second (pps)
  • Ethernet transfer rate for 10Base-T is at least 14889 pps
  • Automatic MDI-MDIX crossover
  • Ethernet connector: RJ-45
  • Uses 100Base-FX only
  • Web management

ENTU 762G:

  • Support IEEE 802.3/802.3u Auto-Negotiation function
  • IEEE 802.3x flow control
  • IEEE 802.3Q tag VLAN
  • Support Bandwidth control and Q-in-Q VLAN
  • Support 802.3ah OAM and TS1000 OAM
  • Ethernet transmit up to 100 meters using Cat-5/Cat-6 UTP cable
  • Ethernet transfer rate for 1000Base-T is at least 1488000 pps
  • Ethernet transfer rate for 100Base-TX is at least 148800 pps
  • Ethernet transfer rate for 10Base-TX is at least 14889 pps
  • Automatic MDI-MDIX crossover
  • Ethernet connector: RJ-45
  • Uses 1000Base-FX only
  • Web management

ENTU 762F/G:

Rozměry: š x h x v = 72 mm x 92.5 mm x 24 mm
Napájení: = +12 Vdc, 0.5A
Příkon:
ENTU 762G = 3.3 W
ENTU 762F = 1.8 W
Požadavky na prostředí:
Provozní: 0 ~ 50 ºC, 5 ~ 90 % RH (rel. vlhkost)
Skladování a transport: -20 ~ 70 ºC, 5 ~ 95 % R.V.

Základní Aplikace

Volitelná Rozhraní

100Base-FX rozhraní:

  • SFP module
  • Data rate: 125 Mbps
  • Wavelength: 1310 nm
  • Connector type: LC
  • Receiver Sensitivity: -34 dBm
  • Output Power: -8 ~ -15 dBm
  • Maximum Range 10, 20 or 30 Km
  • Fiber Type Single Mode
  • Line Code NRZ

1000Base-SX rozhraní

  • SFP module
  • Data rate 1250Mbps
  • Wavelength 1310 nm
  • Connector type~LC
  • Receiver Sensitivity -21 dBm
  • Output Power -9 ~ -3 dBm
  • Maximum Range 10 or 20 Km
  • Fiber Type Single Mode
  • Line Code NRZ

1000Base-LX rozhraní:

  • Data rate 1250Mbps
  • Wavelength 1310 nm
  • Connector type LC
  • Receiver Sensitivity -23 dBm
  • Output Power 0 ~ -5 dBm
  • Maximum Range 20Km
  • Fiber Type Single Mode
  • Line Code NRZ

      - Point to Point Ethernet rozšíření přes optické vlákno.

 

      - Snadné a přesné řízení s funkcí IEEE 802.3ah OAM.

 

      - Okamžitá indikace výpadku sítě.

 

      - Nízké investiční výdaje pro síťovou instalaci. 


aplikace_vntu766

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Datasheet ke stažení: ZDE